دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱

تعامل آموزش و پرورش و كانون وكلا/ همه دوست داريم براي جامعه فرهنگيان اقدامات دلي را انجام دهيم
 
محمد اعتدادي گفت: امكانات مناسبي را در اختيار داريم كه در تعامل با كانون وكلا مي توانيم در راه خدمت رساني به فرهنگيان از آن ها استفاده كنيم.
تعامل آموزش و پرورش و كانون وكلا/ همه دوست داريم براي جامعه فرهنگيان اقدامات دلي را انجام دهيم
تعامل آموزش و پرورش و كانون وكلا/ همه دوست داريم براي جامعه فرهنگيان اقدامات دلي را انجام دهيم محمد اعتدادي گفت: امكانات مناسبي را در اختيار داريم كه در تعامل با كانون وكلا مي توانيم در راه خدمت رساني به فرهنگيان از آن ها استفاده كنيم.

به گزارش خبرگزاري برنا در اصفهان؛ در يازدهمين روز از تير ماه 1399، جلسه مشترك هماهنگي جهت عقد تفاهم نامه اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان با كانون وكلا و مشاوران استان با حضور اعتدادي مديركل آموزش و پرورش، ميرپور معاون توسعه مديريت و پشتيباني اداره كل، صلواتي پور رئيس هيئت مديره كانون وكلا و مشاوران استان و تعدادي از اعضاي اين كانون برگزار شد.

مديركل آموزش و پرورش استان اصفهان در ارتباط با اقداماتي كه با عقد اين تفاهم نامه قرار است براي فرهنگيان انجام شود، گفت: تعامل اداره كل آموزش و پرورش استان و كانون وكلا مي تواند از جمله كارهاي مثبت و اثربخش براي فرهنگيان باشد؛ چرا كه بعضاً در مراجعات فرهنگيان شاهد بوده ايم كه اين عزيزان مشكلاتي دارند كه شايد قادر نيستند آن را به زبان بياورند يا با وكيل در ميان بگذارند و از همين رو خدمات مشاوره رايگان كانون وكلا به فرهنگيان مهم و ارزشمند خواهد بود.

اعتدادي افزود: همه ما دوست داريم براي جامعه فرهنگيان اقدامات دلي را انجام دهيم، امكانات مناسبي را در اختيار داريم كه در تعامل با كانون وكلا مي توانيم در راه خدمت رساني به فرهنگيان از آن ها استفاده كنيم.

تفاهم نامه اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان با كانون وكلا و مشاوران استان در آينده نزديك تهيه و به امضاي طرفين خواهد رسيد.
منبع خبر:
برنا نيوز
   تاریخ: ۱۱:۰۱ - ۱۳/۰۴/۱۳۹۹   بازدید: ۴۵۶