دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
Rss
حجتي: درك درستي از حرفه وكالت و سردفتري در كشور وجود ندارد ايسنا - ۱۳۹۹/۰۸/۰۶
سيدمهدي حجتي در گفتگو با ايسنا در رابطه با تصويب كليات طرح تسهيل صدور مجوزهاي كسب و كار در كميسيون جهش توليد مجلس، گفت: از زماني كه قانون برنامه پنجم توسعه... ادامه »
كتاب «محاكمه عادت ها» منتشر شد لیزنا - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
div> به گزارش ليزنا، در كتاب محاكمه عادت ها ، "بدن" مردي پنجاه ساله، در يك دادگاه بين المللي عليه "مغز" خود ، شكايت طرح ميكند. نام اين مرد "اورهان"... ادامه »
نظريه مشورتي در خصوص صلاحيت مادر در طرح دعواي مطالبه نفقه فرزند ايسنا - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
به گزارش ايسنا به نقل از پايگاه اطلاع رساني معاونت حقوقي و امور مجلس قوه قضاييه، متن پرسش هاي طرح شده و نظريه مشورتي صادر شده در پاسخ به آن به شرح زير... ادامه »
غيرت: اجراي سند امنيت قضايي مهم است ايسنا - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
فريده غيرت در گفت وگو با ايسنا، در رابطه با سند امنيت قضايي كه اخيرا توسط رييس قوه قضاييه ابلاغ شد، اظهار كرد: در مقدمه اين سند كه اخيرا تصويب و ابلاغ شده... ادامه »
طبق قانون اساسي هيچ شخصي در هيچ موقعيتي نمي تواند مخل حقوق و آزادي هاي فردي شود/ تحريك به عمل مجرمانه، معاونت در ارتكاب جرم است خبر داغ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۳
به گزارش خبرداغ، عليرضا آذربايجاني، عضو هيأت مديره كانون وكلاي دادگستري مركز در گفت وگو با ايلنا گفت: به استناد اصل 22 قانون اساسي حقوق و حدود آزادي هاي... ادامه »
يكي از قديمي ترين پروانه هاي وكالت در ايران! +عكس فردا نيوز - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
تاريخ انتشار : 02 آبان 1399 - 20:03 يكي از قديمي ترين پروانه هاي وكالت در ايران!! ادامه »
استقلال وكلا، مهم ترين ركن تحقق عدالت روزنامه همدان پیام - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
كانون هاي وكلاي دادگستري از جمله قديمي ترين انجمن هاي غيردولتي و مستقل قرن حاضراند كه در كنار نظام هاي قضايي مدرن در كشورهاي توسعه يافته يا درحال توسعه شكل... ادامه »
تنظيم سند امنيت قضايي و الحاق آن به مقررات وزين، قابل احترام است ايسنا - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
عليرضا آذربايجاني در گفت وگو با ايسنا، در ارزيابي از سند امنيت قضايي كه چندي پيش از سوي رييس قوه قضاييه ابلاغ شد، اظهار كرد: سند امنيت قضايي در چند روز... ادامه »
كجاي دنيا سه ماهه وكيل مي شوند؟ خبر آنلاين - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
محمد هادي جعفرپور طرح اين پرسش از اشخاصي كه امروز در خانه ملت به عنوان نمايندگان مردم ذيل طرح موصوف به تسهيل كسب و كار را امضا نموده اند ضروري است كه... ادامه »
نقدي بر تشكيل اداره نظارت بر وكلا روزنامه همدلی - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
نقدي بر تشكيل اداره نظارت بر وكلادكتر محمدرضا نظري نژاد (رئيس كانون وكلاي گيلان)هربرت هارت در كتاب «مفهوم قانون»، قاعده اجتماعي را از يك منطق دروني برخوردار... ادامه »